Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.1.2015

Po delší době se hlásíme. Kluci jsou stále stejní rošťáci a dělají nám samou radost. :-) Nejnovější aktualita je, že Edík absolvoval vyšetření na luxaci patell a dopadlo to výborně - LP 0/0! :-) Tak teď už jen Edáneček čeká na svou vyvolenou a doufáme, že z toho bude pár hezounkých motýlčat. :-)

 

19.8.2012

Opět jsme vyrazili s Edíkem na výstavu, tentokrát na krajskou výstavu v Ostravě. Čekání bylo zdlouhavé, ale kluci se nenechali rozhodit, Barny svou funkci psychické podpory a bodyguarda zvládl skvěle a Edík se potom taky hezky předvedl. Svědčí o tom výsledek - V1, VT a KV! Posudek od paní rozhodčí Ovesné je krásný - dobré substance, pěkná hlava, ucho dobře nasazeno a osrstěno, korektní skus, pevný hřbet, ocas dobře nasazen, srst dobré kvality a pěkné bílé barvy. Jednoduše samá chvála. :-) A aby to čekání stálo zato, tak jsme Edíka nechali zbonitovat, takže čekáme na tu správnou fenečku! :-) V závěrečné soutěži krajských vítězů jsme se probojovali do nejlepší trojky, což považujeme za skvělý výkon. Odměna vždy musí být, tak si kluci zasloužili velikánské uzené prasečí ucho, které si užili. :-)

 

img_7751.jpg

 

15.4.2012

Dnešní dopoledne jsme strávili ve společnosti spousty pejsků. Vyrazili jsme totiž na Černou louku, kde probíhala národní výstava. Po delší době jsme zde potkali naši skvělou chovatelku s jejím Kidem a toto milé setkání nás všechny moc potěšilo, protože Kideček je takové sluníčko, které potěší v každé situaci. :-) Edík i Barny si zaslouží obrovskou pochvalu, protože byli opravdu moc hodní. Barynek hezky čekal na vystoupení svého bráchy a Edík předvedl profesionální výkon! :-) Od důkladného pana rozhodčího si Edík vysloužil V2, res. CAC. Oba kluci nás opravdu moc překvapili a udělali nám velikánskou radost! Odměna je nemine! :-)

 

img_5479.jpg

 

12.9.2010

Dneska jsme vyrazili na Edíčkovu první výstavu do Dolního Benešova. Počasí nebylo nic moc, ale výstava byla super! Edík nejdřív trošku stávkoval, trénovat se mu vůbec nechtělo, ale potom to zvládl suprovně, ťapkal jako zkušený mazák. Na stolečku se mu moc nelíbilo, zoubky se mu nejdřív taky nechtěly ukazoval, ale nakonec to taky zvládl. Pan rozhodčí Edíkovi řekl, že bude jeden z těch větších papillonků, a že musí vypilovat to předvedení na stolečku, ale že je hezký a odnesl si ocenění VN1. Už se těšíme na nějkou další fajn výstavu. :-)

23.7.2010

Máme nového člena rodiny! Stala se jím kočička Jozefína, které všichni říkají Pepinko. První dny u nás doma byly trošku hektické, ale kluci se s Pepčou rychle skamarádili a už jsou silná trojka. :-) Společná fotka se mi ovšem ještě nepodařila vyfotit, protože to jsou raubíři a chviličku nepostojí, takže zatím máme jen nějaké momentky...

 

Obrazek

 

 

 

 

25.5.2010

Barynek a jeho dva bráškové, Bonifácek a Batulek, oslavili už své 2. narozeninky! Všem klukům přejeme vše nejlepší do jejich psích životů. ;-)

25.2.2010

Barňoušek má nového kamaráda! Protože ve dvou se to lépe táhne, pořídili jsme Barynkovi parťáka Edu. Edíčka jsme si zase přivezli od naší chovatelky Veroniky Podracké. Ještě jednou bychom ji chtěli moc poděkovat za ty naše dvě malé, ale zároveň obrovské štěstíčka - DĚKUJEME! :-)
(Více foto ve fotogalerii.)

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.8.2009

Vypravili jsme se na Ostravskou výstavu. Tentokrát však s jiným vystavovatelem - tatínkem. Barny se po dlouhé době viděl s bráškou Bonifáckem a ještě po delší době s naší chovatelkou a velmi dobrou rádkyní, která klukům donesla kousací botičky, které mají kluci moc rádi. Taky se předvedla jejich malá sestřička Dorotka, která měla svou velkou výstavní premiéru. Zvládla to více než skvěle! Barynek si Dorotku hned moc oblíbil, pořád ji kontroloval a hlídal ji jako správný starší bráška. Den jsme si všichni moc užili a třešničkou na dortu byly úspěchy obou B kluků a malé Dorotky - Bonifácek získal výborný 1 a VT, Barny dostal výborný 3 a Dorotka je velmi nadějná. Všem krasavcům a krasavicím Krásný motýl gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! (Více foto ve fotogalerii.)

 

Obrazek

 

 

 

 

 

7.7.2009

Barnabášek oslavil již druhý svátek ve svém živůtku, ale poprvé u nás doma. Dostal svůj speciální obídek a kousací botičku, kterou má moc rád.

27.5.2009

Dneska Barynek a jeho bráškové oslavili 1. narozeninky. Pořádně jsme to oslavily, ve fotogalerii se můžete podívat na fotečky z Barnyho oslavy. Barny dostal pořádný dortík, spoustu dalších dobrůtek a hraček. Všem klukům z vrhu B přejeme hodně zdraví, lásky, dobrůtek a úspěchů na výstavách.

 

24.1.2009

 

 

Anitce (Barnyho mamince) se narodily čtyři krásné fenečky - Barnyho ségry. Moc gratulujeme Anitko!  
http://www.krasnymotyl.estranky.cz/clanky/Na_prodej

 

 

 

 

 

11.1.2009

Vypravili jsme se celá rodina s tetou Lenkou na naši první výstavu. Jeli jsme do Olomouce, což byla Barnyho nejdelší cesta v autě, ale Barňouš je hrdina a zvládl to na výbornou. Nejvíc ho baví, když kolem nás jezdí auta a on nestíhá na všecky koukat. V areálu Flora se choval slušně, narozdíl od ostatních pejsků čural a kakal jen tam, kde mohl. Čekání na to, až na nás přijde řada, ho moc nebavilo, ale hezky seděl na klíně a koukal se kolem sebe. Prostě zlatíčko. Ocenění jsme si sice žádné nepřivezli, ale za to zkušeností máme spoustu a příště se to už určitě povede. Už teď se chystáme na další výstavu, která bude v dubnu v Ostravě.

5.1.2009

Barnyšek musel podstoupit narkózu. Nebylo to nic vážného, jen mu paní doktorka vytrhla 3 zuby, což je prý banální, ale pro nás všechny to nepříjemné bylo. Naštěstí vše dopadlo dobře a Barny má zoubky naprosto v pořádku.

25.12.2008

Naše první Vánoce s novým členem rodiny byly krásné a pohodové. Večer s námi Barňoušek povečeřel svou speciální večeři a šlo se ke stromečku, který si chtěl Barny označkovat, ale dovoleno mu to nebylo, tak byl trošku rozmrzelý, ale dárky mu náladu zpravili.  Dárky si rozbaloval sám a rozbalil je i svému kamarádovi Mumínkovi (pískomil).

27.10.2008

Barňouškovi vypadávají zoubky a dneska jsem našla jeho první vypadnutou stoličku. Je krásná bílá a zdravá, snad Barny bude mít i druhé zoubky takové krásné perličky jako má mléčňáky. 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

7.10.2008

Dádě (Barnyho babičce) se narodilo krásné štěňátko jménem Cody - Barňouškův strýček. Moc gratulujeme Dádinko!  
http://www.krasnymotyl.estranky.cz/clanky/Na_prodej